Pokaż 1 - 3 of 3 przedmiotów

2 150,00 zł
Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na...

3 200,00 zł
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.

3 300,00 zł
PERFEKCJA ZAMKNIĘTA W KOSTCE Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie...

Drukarka fiskalna online – co to jest i jak działa?

To rodzaj urządzenia, będące podobnym do kasy fiskalnej, ale bardziej funkcjonalnym. Do poprawnego działania drukarki wymagany jest komputer lub tablet oraz program sprzedażowy obsługujący daną drukarkę fiskalną. Postaw na efektywniejszą pracę z drukarkami fiskalnymi online. Przede wszystkim zalecana jest dla osób, które prowadzą większą działalność, ale sprawdzi się także dla każdego. Pozwala bowiem na większy rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

 

Najczęściej wymieniane zalety drukarki fiskalnej online:

1)      Wysoka wytrzymałość i stabilność działania.

2)      Zgrabne, niewielkie urządzenie, niezajmujące sporo miejsca. Dzięki temu zmieścisz je na niewielkiej powierzchni.

3)      Sprawne połączenie drukarki z komputerem. Jest to niezbędne do poprawnego działania urządzenia.

4)      Możliwość połączenia w sieci bezprzewodowej jak WiFi czy Bluetooth

5)      Prosta i szybka obsługa urządzenia umożliwia prawidłowe rozliczenie sprzedaży. Praca będzie znacznie efektywniejsza.

6)      Ergonomiczne kształty pozwalają na zachowanie estetyki miejsca pracy.

7)      Możliwość wysyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas – wystarczy połączenie z siecią internetową, a urządzenie wyśle raport według harmonogramu.

8)      Nagłówek graficzny lub tekstowy na wydruku – spowoduje to bardziej estetyczny wygląd każdego paragonu.

9)      Umożliwia wydruk kodów QR i C128 – nowoczesne smartphony mają wbudowane odpowiednie czytniki tych kodów. Klienci będą zadowoleni

10)   Czytelne wyświetlacze, co znacznie przyśpieszy korzystanie z urządzenia. Pozwoli także na wgląd w magazyn produktów, czego nie mają kasy fiskalne.

 

Drukarka fiskalna online a kasa fiskalna online? Co wybrać?

Po pierwsze – Zdecydowanie wygodniejsze jest stosowanie drukarki fiskalnej i programu komputerowego. Zapytasz dlaczego? Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu zyskujesz zaawansowane funkcje analityczne oraz służące te do tworzenia raportów. A to pozwala na zoptymalizowanie zarządzania miejscem pracy oraz magazynem. To znacznie wygodniejsze.

Po drugie – Dzięki takiemu połączeniu masz dużo większą kontrolę nad swoją działalnością. A to z kolei usprawni rozwój firmy.

Po trzecieDrukarka fiskalna online pozwala na wydruk faktur VAT. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego urządzenia do wykonywania tej czynności.

Po czwarte – Automatyczne drukowanie paragonów – wystarczy mieć tylko podłączoną drukarkę do komputera oraz zatwierdzić w programie sprzedażowym

Po piąte – Natychmiast po wystawieniu paragonu na drukarce fiskalnej online następuje rozchód sprzedawanego towaru. W przypadku kasy fiskalne etap ten następuje dopiero po odczytaniu sprzedaży przez odpowiedni program.

Po szóste – Różnica między kasą fiskalną a drukarką fiskalną obejmuje także cenę. Pierwsze urządzenie jest tańsze od drugiego.

Po siódme – Na drukarce fiskalnej online możliwe jest naliczanie rabatów i promocji, czego nie oferują kasy fiskalne.

Na co zwrócić uwagę planując zakup drukarki fiskalnej online?

Krok 1. Przeanalizuj wielkość swoich sprzedawanych towarów i usług. Ważne by drukarka fiskalna online spełniała wszystkie zapotrzebowania Twojej firmy. Dlaczego? Każda drukarka ma ograniczoną ilość do zaprogramowania rekordów.

Krok 2. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Masz wątpliwości jaką drukarkę wybrać? Skontaktuj się z nami, a my Ci pomożemy.

Krok 3. Z naszą pomocą wybierz drukarkę stacjonarką lub mobilną. Pozwoli to na komfortowe użytkowanie urządzenia.

Krok 4. Zwróć uwagę na wydajność baterii w przypadku urządzenia mobilnego.