Pokaż 1 - 4 of 4 przedmiotów

123,00 zł
ELZAB miniMAG jest programem, który pozwala zarządzać sprzedażą detaliczną na kasach. 

184,50 zł
Program PC-Market Lite powstał w związku ze zmianami przepisów dotyczących jednoznacznej identyfikacji towaru.

639,60 zł
PC-Market 7 dla Windows jest programem przeznaczonym do zarządzania sklepem, supermarketem, hurtownią oraz siecią sklepów. Program jest przejrzysty i prosty w obsłudze, w intuicyjny sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz wykazem kontrahentów. 

699,00 zł
Nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów.

Program Subiekt GT i  Program PC Market – najlepsze programy sklepowe?

Decydując się na zakup drukarki fiskalnej online, będziesz potrzebował odpowiedniego oprogramowania komputerowego. Ale, na jaki się zdecydować? My pomożemy Ci wybrać najlepszy! Poniżej przedstawiamy specyfikę obu programów.

Program PC Market 7 = nowoczesna technologia + wieloletnie doświadczenie.

To także ciągłe udoskonalenie produktupo to, aby zaspokoić Twoje potrzeby jako właściciela sklepu. Dzięki bazie danych opartej na technologii SQL masz gwarancję stabilności pracy oraz bezpieczeństwa danych. Ponadto program PC Market umożliwia pracę na wielu stanowiskach, zapewniając równocześnie płynność obsługi.

Zarządzanie siecią sklepów nie stanowi już problemu dzięki programowi PC Market. Dlaczego? Poprzez połączenie z modułem centralnym oraz Konsolą Kupca.

Wiesz jakie sekrety skrywa program PC Market?

  •          Chcesz znaleźć, jakie towary najlepiej się sprzedają albo nie mają popytu? Z programem PC Market to nic prostszego!
  •          Znacznie usprawnia wykonanie analizy czy raportów
  •          Program PC Market jest kompatybilny z większością urządzeń typu kasy czy drukarki fiskalne
  •          Sprawdź całą historię towaru, począwszy od pojawienia się w magazynie, po wyprzedanie zapasów
  •          Masz kontrolę nad stanem pieniędzy w kasetce – w każdej chwili możesz sprawdzić i wiesz, ile powinno się znajdować
  •          W szybki sposób zobaczysz, ile faktur VAT czeka jeszcze na zapłacenie
  •          Dzięki PC Market drukowanie etykiet nie sprawi Ci więcej problemów. Dzięki możliwości zaprojektowania własnej, Twoje półki sklepowe będą       wyglądać bardzo estetycznie. Mało przekonujące? To przy dostawie asortymentu, program sam je wydrukuje!
  •          Planujesz remanent, ale to trwa za długo? Nic bardziej mylnego! PC Market pomoże Ci i znacznie usprawni działanie. W dodatku zaoszczędzi Twój czas.
  •          Masz dostęp do danych określających dzienny zysk.

 

Poznaj 7 dodatkowych możliwości Programu PC Market!

1)      Posiada PC-PO. Dzięki niemu sprzedaż detaliczna na kasach typu POS będzie jeszcze przyjemniejsza.

2)      Umożliwia obsługę drukarki etykiet. Bez problemu wykonasz wydruk etykiet na towary i półki. To od Ciebie zależy czy będą to etykiety z kodami kreskowymi, cenami czy nazwami towarów

3)      Zastanawiasz się, co z wagami elektronicznymi? Program PC Market dzięki specjalnemu modułowi pomaga zaprogramować wagi elektroniczne

4)      Inwentaryzator. To nic innego jak moduł pozwalający na łączenie komputerów magazynowych z przenośnymi terminalami. Dodatkowo bezpośrednio transferuje dane do dowolnego dokumentu PC Marketa. Twoja inwentaryzacja przebiegnie sprawniej.

5)      Dzięki modułowi automatycznej wymiany danych zyskujesz możliwość wymiany dokumentów między sklepami a centralą lub hurtownią. Teraz przepisywanie ich to przeszłość.

6)      Sprawdzaj ceny towarów za pomocą opcji programu Price Checker

7)      Serwer kas online – to kolejny dodatkowym program, ale pracujący w tle.  Ma możliwość samodzielnej obsługi kasy, wagi i sprawdzarki cen. Zastanawiasz się, po co coś takiego? Dzięki temu, że program jest podłączony do bazy PC-Marketa ma możliwość na bieżąco kontrolować wszelkie zmiany towarów. Za jego pomocą możesz także okresowo importować dane z kas. Mało? Zyskaj dodatkowe funkcje w trybie offline.

Program Subiekt GT – kolejny świetny program?

                To nowoczesny system sprzedaży! Stworzony został w celu wspomożenia Twojej obsługi działu handlowego czy sklepu. Obsługa programu jest bardzo intuicyjna i prosta, dzięki temu sprawdza się w każdej sytuacji! Jest najczęstszym wybieranym w Polsce programem do wspomagania sprzedaży.

 

Nie wierzysz? Nam nie musisz, zobacz jakie ma możliwości program Subiekt!

Po pierwsze. Program jest ergonomiczny, co sprawia, że jest przyjazny dla każdego.

Po drugie. Szybki i sprawny system z bardzo czytelnym interfejsem użytkownika. Sprawia to, że obsługa jest intuicyjna i przyjemna.

Po trzecie.  Umożliwia pełną obsługę wszystkich typów handlowych i magazynowych.

Po czwarte. Dzięki programowi Subiekt stworzysz w łatwy sposób kartotekę kontrahentów, towarów czy usług. Prowadzenie tak sporządzoną bazą danych będzie wygodniejsze i zaoszczędzi Twój czas.

Po piąte. Pełna obsługa rozrachunków, także tych wielowalutowych.

Po szóste. Potrzebujesz zrobić zestawienie, stworzyć raport czy przeprowadzić analizę? Żaden problem, program Subiekt GT zrobi to za Ciebie!

Po siódme. Pozwala na rozbudowaną obsługę rachunków bankowych.

Po ósme. Możesz także automatycznie generować dokumenty WZ do faktur i odwrotnie

Po dziewiąte. Możliwość sprzedaży towarów z programu w Internecie. To wszystko dzięki integracji Subiekta GT z sklepem internetowym vendero oraz aukcjach Sello.