Pokaż 1 - 12 of 16 przedmiotów
Na strone

1 350,00 zł
Kasa PRO 600 – wygodna i ergonomiczna, stacjonarna kasa online, zapewniająca ponadprzeciętny komfort pracy będzie odpowiednim wyborem do punktów handlowych, w których sprzedaż realizowana jest na miejscu.

1 380,00 zł
Kasa fiskalna DATECS WP-25 (wersja online) została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone.

1 400,00 zł
Kasa PRO 300 – mała, lekka i przenośna – sprawdzi się idealnie u Przedsiębiorców, którzy dysponują niewielką przestrzenią roboczą i potrzebują prostego lecz w pełni wydajnego urządzenia, lub którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym.

1 500,00 zł
Kasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii.

1 500,00 zł 1 650,00 zł
Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze...

1 800,00 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku - ELZAB Mini - teraz dostępna w wersji ONLINE.ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

1 800,00 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku - ELZAB Mini - teraz dostępna w wersji ONLINE.ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

1 800,00 zł
ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową powstała na bazie kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną.Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową.

1 800,00 zł
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty...

1 800,00 zł 1 849,00 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku - ELZAB Mini - teraz dostępna w wersji ONLINE.ELZAB Mini ONLINE z klawiaturą modułową to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

1 800,00 zł 1 899,00 zł
ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych. Mała, prosta w obsłudze kasa z wydajnym akumulatorem. Dedykowana zarówno dla małych placówek handlowych, jak i punktów usługowych. Przeznaczona do pracy stacjonarnej oraz w terenie.

1 900,00 zł
Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.

Kasa fiskalna online – co to jest i jak działa?

To rodzaj urządzenia, dzięki któremu zmieni się Twój pogląd na prowadzenie rachunkowości i zoptymalizuje Twoje działanie. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją działalność, to kasa fiskalna online pomoże Ci zaoszczędzić czas!

Zobacz 10 powodów, dlaczego wybrać kasę fiskalną online:

1)      Intuicyjna obsługa urządzenia – dzięki prostej i nieskomplikowanej obsłudze kasy fiskalnej, Twoja przygoda z rachunkami będzie sprawniejsza

2)      Łatwe i szybkie generowanie raportów – dzięki temu Twoja praca będzie jeszcze bardziej efektywniejsza

3)      Nowoczesna estetyka urządzenia ­– schludnie wyglądające urządzenie, zwróci uwagę każdego klienta.

4)      Możliwość podpięcia kilku urządzeń zewnętrznych do niektórych typów kasy fiskalnej. Pozwoli to na rozbudowę stanowiska pracy.

5)      Urządzenie małych rozmiarów, nie zajmuje dużej powierzchni użytkowej.

6)      Bezpośrednie i automatyczne przekazywanie danych (jak paragonów fiskalnych, raportów dobowych czy dokumenty niefiskalne) do Centralnego Rejestru Kas, zwanego także Repozytorium, według ustalonego harmonogramu

7)      Komunikacja bezprzewodowa przez WiFi czy Bluetooth

8)      Przypomnienie o obowiązku wykonania raportu dobowego i miesięcznego

9)      Możliwość korzystania z trybu usług czasowych – bardzo przydatna funkcja do wykorzystania np. na parkingu, kręgielni a nawet w parku rozrywki

10)   Nadaje się do pracy stacjonarnej lub w terenie – Ergonomiczne kształty i łatwy transport pozwala na użytkowanie w dowolnym miejscu

 

Kasa fiskalna online to idealne rozwiązanie dla:

  •          Niewielkich placówek handlowych i usługowych – mobilność urządzeń pozwala na pracę zarówno stacjonarną jak i w terenie.
  •          Małych, jednoosobowych firm – dzięki niewielkim rozmiarom kasy fiskalnej online, zmieści się na ograniczonych powierzchniach użytkowych.
  •          Dużych przedsiębiorstw – urządzenie to zdecydowanie usprawni pracę, a jego cechy ergonomiczne dodadzą estetyki każdemu przedsiębiorstwu
  •          Branży samochodowej i warsztatów samochodowych – nieskomplikowana obsługa, pozwoli na szybką obsługę każdego wymagającego klienta.
  •          Zakładów fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych ­– często usługi wykonywane są w domach klientów, dlatego kasa fiskalna online to idealne rozwiązanie.
  •          Gabinetów lekarskich i stomatologicznych –
  •          Kancelarii prawniczych – kancelarie cechują się dużą renomą i elegancją. Dlatego też takie cechy powinna też spełniać kasa fiskalna online. Klienci zwrócą uwagę na profesjonalny sprzęt, przy którym dokonają płatności za usługi.
  •          Salonów fitness – Dynamika branży pozwala na dostosowanie do ogólnego rozwoju, a taki zapewni Ci kasa fiskalna online

 

Wybierz idealna kasę fiskalną online w 5 prostych krokach.

Krok 1. Sprawdź naszą ofertę na http://luk.tm2.hekko24.pl/. Oferujemy szeroki wybór produktów.

Krok 2. Wybierz odpowiedni model dla Twoich potrzeb. Nie wiesz, która spełni Twoje oczekiwania? Zapytaj nas, a my Ci doradzimy

Krok 3. Sprawdź jakie mamy aktualne promocje. Koszt kasy fiskalnej, to pewien wydatek, ale  specjalnie dla Ciebie mamy promocyjne ceny.

Krok 4. Dokonaj zakupu

Krok 5. (opcjonalny) Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na Twoje wszystkie wątpliwości.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kasy fiskalnej online?

Po pierwsze – Postaraj się dokładnie oszacować bazę towarową. Pozwoli to na uniknięcie zastoju w rozwoju Twojej firmy. Dlaczego? Każda kasa fiskalna ma ograniczoną liczbę rekordów do zaprogramowania Twoich towarów czy usług. Pamiętaj, że kasa fiskalna dobrze ma Ci służyć przez 5 lat. To okres użytkowania, zanim będzie można wymienić na nową.

Po drugie – Zastanów się nad rodzajem Twojej dzielności. Czy będzie ona wyłącznie stacjonarna, czy może planujesz wykonywanie usług w terenie? Pozwoli to na oszacowanie jaki model kasy fiskalnej będzie odpowiedni dla zaspokojenia Twoich potrzeb.

Po trzecie – Wybierz kasę fiskalną, która w przyszłości nie będzie spełniać tylko podstawowych funkcji np. pozwoli w przyszłości na płatność kartą czy umożliwi podpięcie dodatkowych urządzeń.

Jakie korzyści wynikają z dobrze dobranej kasy fiskalnej?

1)      Dzięki odpowiedniemu dobraniu kasy fiskalnej, Twój biznes będzie się rozwijał. A w przyszłości nie doświadczysz zastoju Twojej firmy.

2)      Wyjdziesz naprzeciw oczekiwaniom klientów. Klienci lubią wygodę, jaką jest np. szybka płatność kartą, a dzięki odpowiedniej kasy fiskalnej będzie to możliwe!

3)      Unikniesz problemów związanych z postępem technologicznym. Technologia się zmienia bardzo szybko, dlatego tak ważne jest by Twoja kasa fiskalna służyła Ci dobrze w ciągu jej pięcioletniego użytkowania.