Podkategorie

Pokaż 1 - 6 of 6 przedmiotów

109,47 zł
Dotykacka ŁATWO to najprostsza wersja naszej aplikacji. Spełni wymagania małych firm i jednoosobowych działalności; ponad 50 praktycznych narzędzi i funkcji pozwala na kompleksowe zarządzanie firmą, także zdalnie.

158,67 zł
Dotykacka KOMPLET sprawdzi się w większych firmach, w których zarządza się większą liczbą towarów, obsługuje dużą liczbę klientów czy procesów.

244,77 zł
Dotykacka NIEOGRANICZONA przeznaczona jest dla średnich firm, w których ważna jest kontrola nad magazynami, wieloma paragonami i gdzie ceni się przejrzysty system zarządzania personelem.

3 504,27 zł
Dotykačka MOBILNA jest prostym i intuicyjnym narzędziem usprawniającym sprzedaż.Przeznaczona jest dla małych firm: sklepów, stoisk, kiosków, salonów fryzjerskich, dla księgowych czy doradców finansowych.

3 811,77 zł
Zestaw Dotykacka UNIWERSALNA przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących stacjonarne sklepy, hotele, restauracje i obiekty noclegowe oraz punkty usługowe obsługujące większą liczbę klientów.

5 226,27 zł
Kompletny zestaw kasowy jest przeznaczony dla najbardziej wymagających przedsiębiorców.Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep spożywczy, zoologiczny, monopolowy czy aptekę lub butik Dotykacka KOMPLETNA to idealny wybór.

System kasowy Dotykačka jest przeznaczony głównie dla małych i średnich firm z różnych branż. Z powodzeniem pracuje w sektorze usług, jak i handlu. Sprawdzi się w małych punktach gastronomicznych typu bistro (Zestaw MOBILNY), barach (Zestaw UNIWERSALNY), a także większych lokalach gastronomicznych oraz restauracjach i hotelach (Zestaw KOMPLETNY). Zestawy można rozbudować o akcesoria takie jak: drukarki, ekrany dotykowe, wagi, czytniki kodów kresowych (zakładka URZĄDZENIA).
Do zestawów sprzętu proponujemy plany abonamentowe (licencje), które w zależności od potrzeb można zakupić w wariantach: Dotykačka ŁATWO, KOMPLET lub NIEOGRANICZONA.
Każda z proponowanych przez nas licencji obejmuje oprogramowanie kasowe oraz możliwość zarządzania zdalnego kasami online z dowolnego miejsca (Cloud). Ponadto licencje KOMPLET i NIEOGRANICZONA posiadają możliwość zarządzania zapasami magazynowymi.

Wiele możliwości, niskie koszty, profesjonalne wsparcie techniczne i brak długotrwałych zobowiązań sprawiają, że Dotykačka to atrakcyjna propozycja, która powstała po to, by pomóc przedsiębiorcom w usprawnieniu działalności poprzez zwiększenie zysków i oszczędność czasu.

Warte podkreślenia

  • kompletny system kasowy
  • bezpłatne aktualizacje
  • konkurencyjna cena
  • możliwość rezygnacji w każdej chwili (nie wiążesz się żadną długotrwałą umową
  • łatwość zarządzania swoim biznesem z każdego miejsca na świecie (wystarczy dostęp do internetu
  • jeśli prowadzisz sezonowy biznes, płacisz abonament tylko wtedy, gdy naprawdę go potrzebujesz