Dotykačka UNIWERSALNA Powiększ

Dotykacka UNIWERSALNA

3 811,77 zł zawiera podatek VAT

Zestaw Dotykacka UNIWERSALNA przeznaczony jest dla przedsiębiorców prowadzących stacjonarne sklepy, hotele, restauracje i obiekty noclegowe oraz punkty usługowe obsługujące większą liczbę klientów.

Nowy

Wybierając ten zestaw, wybierasz sprzęt wysokiej jakości, którego obsługi nauczysz się w niespełna 30 minut.
Dotykacka UNIWERSALNA jest kompatybilna z wieloma akcesoriami i urządzeniami: czytnikami kodów kreskowych, szufladą kasową i terminalami płatniczymi.

W skład zestawu Dotykacka UNIWERSALNA wchodzi

  • POS Sunmi D2S Lite 15,6’’
  • 58-milimetrowa drukarka fiskalna ELZAB Zeta ONLINE Wi-Fi
  • okablowanie

Warte podkreślenia

  • wszechstronne rozwiązanie rozwijające się wraz z Twoją firmą
  • łatwa w instalacji – do 15 minut
  • intuicyjna w obsłudze – przeszkolenie personelu zajmie do 30 minut
  • łatwa w integracji z terminalami płatniczymi
  • dokładny samouczek dostępny online

Podobne produkty

3 504,27 zł
Dotykačka MOBILNA jest prostym i intuicyjnym narzędziem usprawniającym sprzedaż.Przeznaczona jest dla małych firm: sklepów, stoisk, kiosków, salonów fryzjerskich, dla księgowych czy doradców finansowych.

5 226,27 zł
Kompletny zestaw kasowy jest przeznaczony dla najbardziej wymagających przedsiębiorców.Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep spożywczy, zoologiczny, monopolowy czy aptekę lub butik Dotykacka KOMPLETNA to idealny wybór.

109,47 zł
Dotykacka ŁATWO to najprostsza wersja naszej aplikacji. Spełni wymagania małych firm i jednoosobowych działalności; ponad 50 praktycznych narzędzi i funkcji pozwala na kompleksowe zarządzanie firmą, także zdalnie.

158,67 zł
Dotykacka KOMPLET sprawdzi się w większych firmach, w których zarządza się większą liczbą towarów, obsługuje dużą liczbę klientów czy procesów.

244,77 zł
Dotykacka NIEOGRANICZONA przeznaczona jest dla średnich firm, w których ważna jest kontrola nad magazynami, wieloma paragonami i gdzie ceni się przejrzysty system zarządzania personelem.