Telefon

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NASZYM
PRZEDSTAWICIELEM
 
tel: + 48 796 985 698
tel: +48 605 645 692

Terminal płatniczy:
Wynajmując terminal zadaj sobie pytanie, czy firma dostarczająca Ci terminal płatniczy oferuje atrakcyjne ceny wynajmu i prowizji. Nasza oferta zawsze jest atrakcyjna i wyprzedza konkurencje. Mamy w swojej ofercie wiele modeli terminali płatniczych w niskich cenach.
Terminale płatnicze są na wyposażeniu już większości firm w polsce. Polacy chętnie korzystają z płatności bezgotówkowych, czy to kupując ubrania, pieczywo, czy płacąc za fryzjera, w związku z tym kolejne przedsiębiorstwa instalują u siebie terminale płatnicze. Warto zatem wiedzieć, gdzie i jaki terminal płatniczy kupić.
Polskie e-płatności:
Akceptację płatności bezgotówkowych warto rozpocząć, mając u boku doświadczonego partnera. Firma polskie e płatności z którą współpracujemy od wielu lat pracuje na zaufanie i opinie klientów, udostępniając innowacyjne i bezpieczne rozwiązania płatnicze, które ułatwiają proces płatności oraz ich obsługę. Dzięki długoletniej współpracy możemy zaoferować tanie terminale płatnicze na krótki okres wynajmu.
Płatności zbliżeniowe:
Polacy coraz częściej i chętniej płacą bezgotówkowo. Warto więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i zainstalować w swojej firmie urządzenie do obsługi kart płatniczych. Takie rozwiązanie nie tylko usprawni obsługę klienta, lecz również przyniesie Ci szereg dodatkowych korzyści.
Niezależnie od tego, czy dopiero rozważasz zainstalowanie pierwszego terminala płatniczego do swojego biznesu, czy już od lat oferujesz klientom obsługę transakcji bezgotówkowych – u nas znajdziesz atrakcyjne warunki współpracy i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb!
Integracja kasy fiskalnej z terminalem
Kasa przesyła do terminala kwotę należności, a terminal podejmuje przeprowadza transakcję, którą znasz z praktyki. Kupujący używa środka płatniczego i jeśli posiada wystarczająco środków na koncie, terminal przyjmuje transakcję i przesyła dane z powrotem do kasy. Jeszcze jednym plusem jest ułatwienie raportowania, gdyż transakcje kartami zostają ujęte w raporcie kasowym.
Miesięczna opłata składa się z dwóch elementów: abonamentu za dzierżawę i prowizji. Dzierżawa to miesięczna opłata za użytkowanie terminala płatniczego. Jej wysokość uzależniona jest od trzech czynników: typu urządzenia (terminal mobilny lub terminal stacjonarny), długości trwania umowy oraz profilu firmy (branży i szacowanych obrotów).
Instalacji z integracją terminala śsprawia, że obsługa klientów staje się szybsza i znacznie sprawniejsza. Sprzedawca nie musi liczyć pieniędzy, wydawać reszty i narażać się na niebezpieczeństwo przyjęcia fałszywych banknotów. Skrócenie czasu obsługi umożliwia też szybsze rozładowanie kolejek do kasy, co przekłada się na poziom zadowolenia klientów.