Kasa fiskalna Posnet ERGO ONLINE

1 500,00 zł zawiera podatek VAT

Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Nowy

Kasa fiskalna Ergo Online od Posnet to urządzenie, które pozwala na łatwe podłączenie do komputera za pomocą złącza USB i nie wymaga dodatkowych opłat za transmisję danych. Można wzbogacić o różne moduły komunikacyjne, które umożliwiają połączenie z CRK przez sieć Wi-Fi, modem GPRS lub kartę SIM. Kasa Ergo Online łączy w sobie zalety wszystkich urządzeń Posnet i może działać samodzielnie lub jako element systemu kasowego. Może być wykorzystana jako kasowaga z wagą DS1 lub skanerem kodów. Kasa Ergo Online umożliwia zwiększenie pojemności bazy PLU oraz posiada dwa graficzne wyświetlacze i pole przeznaczone na wyświetlanie informacji z wagi. Wersje z modemem GPRS posiadają kartę SIM z usługą przesyłu danych na 100 miesięcy.

Szukasz kasy fiskalnej, która sprawdzi się w Twojej działalności? Posnet Ergo Online to wybór wielu przedsiębiorców z branż takich jak gastronomia, usługi kosmetyczne, salony fryzjerskie, warsztaty samochodowe, a także w sektorze usług budowlanych i medycznych.

Idealna dla małych i średnich przedsiębiorstw

Dzięki swojej kompaktowej budowie, kasa fiskalna Posnet Ergo Online jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to szczególnie ważne dla usługodawców takich jak fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, prawnicy, którzy cenią sobie mobilność i niezawodność2.

Technologia wspierająca nowoczesny handel

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online to nie tylko urządzenie rejestrujące sprzedaż, ale także narzędzie wspierające nowoczesny handel. Możliwość podłączenia dodatkowych urządzeń takich jak wagi, skanery kodów kreskowych, czy terminale płatnicze sprawia, że jest to kasa fiskalna gotowa na wyzwania współczesnego rynku3.

Bezproblemowa integracja z systemami online

Posnet Ergo Online to kasa fiskalna online, która bezproblemowo integruje się z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), co jest kluczowe dla branż zobowiązanych do stosowania kas online. To rozwiązanie zapewnia łatwość w zarządzaniu danymi fiskalnymi i spełnia aktualne wymogi prawne3.

Zwiększona funkcjonalność dzięki modułom rozszerzeń

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online oferuje zwiększoną funkcjonalność dzięki modułom rozszerzeń. Dostępne są moduły takie jak WiFi/Bluetooth, modem GPRS z kartą SIM, co pozwala na elastyczne dostosowanie kasy do potrzeb Twojego biznesu3.

Podsumowanie zalet kasy fiskalnej Posnet OPS Ergo Online:

Wszechstronność i zastosowanie w wielu branżach
Mobilność i kompaktowa konstrukcja
Możliwość rozbudowy o dodatkowe urządzenia
Łatwa integracja z CRK
Moduły rozszerzeń dla zwiększonej funkcjonalności

Ilość PLU4000, 6000/8000* (*opcja)
Ilość grup towarowych32
Maksymalna Iiczba kasjerów16
Mechanizm drukującytermiczny „drop in" – wrzuć i drukuj
Szerokość papieru57 mm
Maksymalna długość papieru30 m
Szybkość wydruku20 linii/s
Wyświetlacz kasjeragraficzny, 192 x 64 piksele
Wyświetlacz klientagraficzny, 192 x 64 piksele
Zasilanie5V (6V, 12V, 18V, 24V)* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Wymiary94 x 62 x 230 mm
Waga0,6 kg
Porty USB1
Komunikacjaon-line, bez przerywania pracy kasjera
Zasilaczzewnętrzny
Pojemność pamięci fiskalnejkarta mikro SDHC - 4GB
AkumulatorLi-ion 7,2V/2150 mAh
Komunikacja z CRKUSB (net), WiFi*, modem 3G* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż (np. euro)
Stawki VAT7 (A...G)
Nazwa towarów40 znaków
Dodatkowe kody kreskowe1000
Max. liczba kodów do PLU10
Zestawy towarów / wielopaki1000
Notatnik500
Opakowania65
Formy płatności16 w tym 8 walut
Rabaty / narzuty16
Rabaty czasowe8
Jednostki miary5
Klawisze skrótu27
Formaty kodów ważonych10
Opisy wpłat / wypłat10
Opisy towarów30
Obsługa błędów20
Bufor pozycji paragonowych5000
Liczba znaków w wierszu40
Porty dodatkowemoduł rozszerzenia I - 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa* (*opcja) moduł rozszerzenia II- 2 x RS232, WiFi/Bluetooth*, szuflada wielonapięciowa* (*opcja) moduł rozszerzenia III - modem 3G*, 2 x RS232, szuflada wielonapięciowa* (*opcja)
Obsługiwane urządzeniakomputer, skaner (USB/RS), waga, waga zintegrowana, szuflada, terminal płatniczy, modem 3G, drukarka paragonowa, hub USB, pendrive, czytnik kart magnetycznych, monitoring
Porty standardoweUSB (host)
Szuflada5V (6V, 12V, 18V, 24V)* (* zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Liczba klawiszy klawiatury29, w tym 9 programowalnych (3 poziomy)

Podobne produkty

1 550,00 zł 1 600,00 zł
Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze...

1 800,00 zł
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty...

300,00 zł
Duża szuflada kasowa do kas fiskalnych Elzab lub Posnet

699,00 zł
Nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów.

2 150,00 zł
Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na...

3 300,00 zł
PERFEKCJA ZAMKNIĘTA W KOSTCE Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie...

3 200,00 zł
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.

2 100,00 zł
Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną.

2 499,00 zł
Neo Online to nowoczesny system kasowy stworzony przez polską firmę Posnet. Jest to uniwersalne urządzenie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w małych punktach handlowych jak i w dużych sieciach sklepów.

1 930,00 zł
Revo Online to zaawansowany system kasy fiskalnej dostarczany przez firmę Posnet. Ta innowacyjna kasa łączy funkcjonalność tradycyjnej kasy z nowoczesną technologią, oferując wiele zalet dla przedsiębiorstw.

1 700,00 zł
Kasa fiskalna mobilna online od Posnet to innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą działać sprawnie i mobilnie. Urządzenie pozwala na wystawienie paragonów fiskalnych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS oraz zainstalowaną aplikację mobilną Posnet Mobile Online.

1 890,00 zł
Kasa fiskalna Bingo Max Online od Posnet to zaawansowane rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Urządzenie jest wyposażone w moduł WiFi i modem GPRS, co umożliwia komunikację z CRK bezprzewodowo przez internet lub sieć GSM.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna Thermal XL2 Online od Posnet to nowoczesne, funkcjonalne i wydajne urządzenie dla biznesów, które zapewnia czyste wydruki, posiada szeroki wybór interfejsów, możliwość drukowania raportów na odległość, łatwą wymianę paska oraz niskie zużycie energii.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna THERMAL A XL2 to zaawansowane urządzenie termiczne o wysokiej jakości druku, funkcji online, łatwości w konserwacji i obsłudze, oraz wygodnym dostępie do mechanizmu drukującego.

2 850,00 zł
TEMU ONLINE to zaawansowana drukarka fiskalna od Posnet, zapewniająca obsługę transakcji online, szybki mechanizm drukujący, łatwą obsługę, łatwą konfigurację, wysoką jakość wydruku oraz poprawność procesów sprzedażowych.

2 590,00 zł
Nowoczesna drukarka fiskalna dedykowana dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online. Dzięki technologii online zapewnia bieżącą synchronizację danych sprzedażowych między urządzeniem a systemem POS, co zwiększa bezpieczeństwo i dokładność operacji sprzedażowych. Urządzenie umożliwia drukowanie paragonów fiskalnych, faktur VAT i innych dokumentów...

3 600,00 zł
Thermal hxOnline to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych w wysokiej jakości. Ma pamięć masową, funkcję automatycznego obcinania papieru oraz umożliwia dostosowanie rozmiaru czcionki i dodanie logo na wydruku. Jest ekonomiczna i energooszczędna, idealna w handlu i gastronomii.

3 800,00 zł
Thermal hd Online to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych. Ma szybki interfejs USB, funkcje automatycznego obcinania papieru i dostosowania rozmiaru czcionki, a także umożliwia dodanie logo na wydruku. Urządzenie jest energooszczędne dzięki technologii termicznej i jest szeroko stosowane w różnych...

3 600,00 zł
Drukarka termiczna POSNET Thermal HD Bileterka to wydajne urządzenie do drukowania biletów komunikacyjnych. Wykorzystuje technologię termiczną, oferuje funkcje dostosowania rozmiaru tekstu i drukowania w 64 kolorach. Jest łatwa w obsłudze, lekka, kompaktowa i energooszczędna.