Drukarka fiskalna Posnet TRIO ONLINE

2 590,00 zł zawiera podatek VAT

Nowoczesna drukarka fiskalna dedykowana dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online. Dzięki technologii online zapewnia bieżącą synchronizację danych sprzedażowych między urządzeniem a systemem POS, co zwiększa bezpieczeństwo i dokładność operacji sprzedażowych. Urządzenie umożliwia drukowanie paragonów fiskalnych, faktur VAT i innych dokumentów handlowych o wysokiej jakości druku.

Nowy

Drukarka fiskalna POSNET TRIO ONLINE to nowoczesne urządzenie dedykowane dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w trybie online. Dzięki wykorzystaniu technologii online drukarka zapewnia bieżącą synchronizację danych sprzedażowych między urządzeniem a systemem POS - on-line, co zapewnia bezpieczeństwo i dokładność operacji sprzedażowych. Drukarka wykorzystuje również mechanizm drukowania o wysokiej jakości, co pozwala na wydruk paragonów fiskalnych, faktur VAT i innych dokumentów handlowych.

Dodatkowo, drukarka fiskalna POSNET TRIO ONLINE oferuje sprzedaż kartą płatniczą dzięki zintegrowanemu terminalowi płatniczemu, co umożliwia pełny proces płatności bez konieczności korzystania z osobnych urządzeń. Drukarka jest również kompatybilna ze wszystkimi systemami POS, a jej łatwa konfiguracja oraz obsługa pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Dzięki wykorzystaniu technologii online, drukarka fiskalna POSNET TRIO ONLINE oferuje szybką i bezpieczną obsługę transakcji sprzedażowych online, co pozwala przedsiębiorcom osiągnąć większą efektywność procesów sprzedażowych.

Ilość PLU250 000
Mechanizm drukującytermiczny Seiko "drop in" - wrzuć i drukuj
Szerokość papieru57 mm
Maksymalna długość papieru30 m
Szybkość wydrukudo 30 linii/s
Wyświetlacz kasjerawspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientagraficzny, LCD 192 x 64 piksele
Wymiary123 x 108 x 169 (szer. x wys. x dł.)
Waga0,7 kg
Porty USBUSB typu A (komunikacja PC, ładowanie)
KomunikacjaUSB (host) RS232* (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń) WiFi/ Bluetooth* (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń) USB/ micro USB (przy wykorzystaniu modułu rozszerzenia III)
Zasilaczzasilanie przez port USB, zewnętrzny* (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Pojemność pamięci fiskalnejkarta micro SDHC - 4GB
AkumulatorLi-ion 7,2 V/2150 mAh
Komunikacja z CRKUSB, WiFi* (*zależnie od wersji)
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Stawki VAT7 (A...G)
Liczba znaków w wierszu40
Obcinacz papierubrak
Protokół komunikacyjnyPOSNET/THERMAL
Sterowanie szufladąszuflada 5 V (6 V, 12 V, 18 V, 24 V)* szuflada wielonapięciowa (*zależnie od wersji/po zastosowaniu modułów rozszerzeń)
Dopuszczalne zakresy temperaturod 5ºC do 40ºC
Wyposażenie dodatkoweszuflada kasowa Posnet SKL szuflada kasowa Flip-top szuflada kasowa duża i średnia
Najważniejsze funkcjepamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja) wydruk NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu drukowanie faktur VAT (FV)
Najważniejsze funkcjewydruki niefiskalne - superformatki możliwość drukowania grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie
Najważniejsze funkcjewydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy) przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym monitor transakcji (umożliwia integrację drukarki z systemami videomonitoringu)
Najważniejsze funkcjewymienny i wydajny akumulator litowo-jonowy (2150 mAh) umożliwiający wydruk ponad 60 000 wierszy modułowa rozbudowa np. o dodatkowe porty komunikacyjne, uchwyty itp. tunelowanie portów COM

Podobne produkty

1 550,00 zł 1 600,00 zł
Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze...

1 800,00 zł
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty...

300,00 zł
Duża szuflada kasowa do kas fiskalnych Elzab lub Posnet

699,00 zł
Nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów.

2 150,00 zł
Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na...

3 300,00 zł
PERFEKCJA ZAMKNIĘTA W KOSTCE Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie...

3 200,00 zł
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.

2 100,00 zł
Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną.

1 500,00 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

2 499,00 zł
Neo Online to nowoczesny system kasowy stworzony przez polską firmę Posnet. Jest to uniwersalne urządzenie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w małych punktach handlowych jak i w dużych sieciach sklepów.

1 930,00 zł
Revo Online to zaawansowany system kasy fiskalnej dostarczany przez firmę Posnet. Ta innowacyjna kasa łączy funkcjonalność tradycyjnej kasy z nowoczesną technologią, oferując wiele zalet dla przedsiębiorstw.

1 700,00 zł
Kasa fiskalna mobilna online od Posnet to innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą działać sprawnie i mobilnie. Urządzenie pozwala na wystawienie paragonów fiskalnych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS oraz zainstalowaną aplikację mobilną Posnet Mobile Online.

1 890,00 zł
Kasa fiskalna Bingo Max Online od Posnet to zaawansowane rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Urządzenie jest wyposażone w moduł WiFi i modem GPRS, co umożliwia komunikację z CRK bezprzewodowo przez internet lub sieć GSM.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna Thermal XL2 Online od Posnet to nowoczesne, funkcjonalne i wydajne urządzenie dla biznesów, które zapewnia czyste wydruki, posiada szeroki wybór interfejsów, możliwość drukowania raportów na odległość, łatwą wymianę paska oraz niskie zużycie energii.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna THERMAL A XL2 to zaawansowane urządzenie termiczne o wysokiej jakości druku, funkcji online, łatwości w konserwacji i obsłudze, oraz wygodnym dostępie do mechanizmu drukującego.

2 850,00 zł
TEMU ONLINE to zaawansowana drukarka fiskalna od Posnet, zapewniająca obsługę transakcji online, szybki mechanizm drukujący, łatwą obsługę, łatwą konfigurację, wysoką jakość wydruku oraz poprawność procesów sprzedażowych.

3 600,00 zł
Thermal hxOnline to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych w wysokiej jakości. Ma pamięć masową, funkcję automatycznego obcinania papieru oraz umożliwia dostosowanie rozmiaru czcionki i dodanie logo na wydruku. Jest ekonomiczna i energooszczędna, idealna w handlu i gastronomii.

3 800,00 zł
Thermal hd Online to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych. Ma szybki interfejs USB, funkcje automatycznego obcinania papieru i dostosowania rozmiaru czcionki, a także umożliwia dodanie logo na wydruku. Urządzenie jest energooszczędne dzięki technologii termicznej i jest szeroko stosowane w różnych...

3 600,00 zł
Drukarka termiczna POSNET Thermal HD Bileterka to wydajne urządzenie do drukowania biletów komunikacyjnych. Wykorzystuje technologię termiczną, oferuje funkcje dostosowania rozmiaru tekstu i drukowania w 64 kolorach. Jest łatwa w obsłudze, lekka, kompaktowa i energooszczędna.