Drukarka fiskalna Posnet TERMINAL HD ONLINE

3 800,00 zł zawiera podatek VAT

Thermal hd Online to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych. Ma szybki interfejs USB, funkcje automatycznego obcinania papieru i dostosowania rozmiaru czcionki, a także umożliwia dodanie logo na wydruku. Urządzenie jest energooszczędne dzięki technologii termicznej i jest szeroko stosowane w różnych branżach.

POSNETTERMINALHDONLINE

Nowy

Thermal hd Online to drukarka termiczna produkowana przez POSNET. Charakteryzuje się wysoką jakością i wydajnością druku oraz umożliwia drukowanie faktur, rachunków i paragonów fiskalnych. Urządzenie posiada szybki interfejs USB oraz pozwala na podłączenie do urządzeń mobilnych, co czyni ją bardzo praktyczną w zastosowaniu. Drukarka Termiczna HD Online posiada także wiele funkcji ułatwiających pracę, takie jak automatyczne obcinanie papieru, czy dostosowania rozmiaru czcionki i wydruku, a także umożliwia dodanie logo firmowego na wydruku. Urządzenie jest ekonomiczne oraz energooszczędne dzięki technologii termicznej, co podnosi jej wartość w oczach użytkowników. Drukarka ta jest wyjątkowo szeroko stosowana we wszystkich branżach, w których konieczne jest drukowanie paragonów fiskalnych, faktur czy rachunków, w tym w handlu, gastronomii, hotelarstwie czy punktach usługowych.

Ilość PLU250 000
Mechanizm drukującytermiczny Axiohm, typu "drop in" - wrzuć i drukuj
Szerokość papieru57 mm lub 80 mm (2”, 3”)
Maksymalna długość papieru100 m
Szybkość wydrukudo 47 linii/s
Wyświetlacz kasjerawspólny z wyświetlaczem klienta
Wyświetlacz klientaalfanumeryczny, LCD 4x20 znaków - standardowy, wolnostojący lub podwieszany** (**na zamówienie)
Wymiary143 x 144 x 181 mm (szer. x wys. x dł.) bez wyświetlacza klienta 158 x 242 x 242 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem klienta
Waga~ 2,6 kg (z papierem)
Porty USBUSB typu B (Komunikacja PC)
KomunikacjaEthernet, 2 x RS232, USB (host)
Zasilaczzewnętrzny
Pojemność pamięci fiskalnejkarta SDHC - 4/16/32GB
AkumulatorNiMH 7,2 V/1600 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii
Komunikacja z CRKEthernet, USB (net)
Eurofiskalizacjamożliwość zaprogramowania dowolnej waluty ewidencyjnej, w jakiej moduł fiskalny będzie rejestrował sprzedaż
Stawki VAT7 (A...G)
Liczba znaków w wierszudostępne 3 tryby wydruku: 56 znaków (papier 80 mm) 40 znaków (papier 80 mm) 40 znaków (papier 57 mm)
Obcinacz papieruceramiczny
Protokół komunikacyjnyPOSNET/THERMAL
Sterowanie szufladąszuflada 6 V, 12 V, 18 V, 24 V
Dopuszczalne zakresy temperaturod 5ºC do 40ºC
Wyposażenie dodatkoweszuflada kasowa Posnet SKL szuflada kasowa Flip-top szuflada kasowa duża i średnia
Najważniejsze funkcjee-Paragon – możliwość generowania paragonu w formie pliku elektronicznego pamięć chroniona z możliwością zdalnej archiwizacji danych zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja)
Najważniejsze funkcjewydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu drukowanie faktur VAT (FV) wydruki niefiskalne - superformatki
Najważniejsze funkcjemożliwość drukowania grafiki i kodów 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy)
Najważniejsze funkcjeEthernet i porty komunikacyjne - równoczesna obsługa kilku usług na różnych portach TCP tunelowanie portów COM regulowana szerokość papieru
Najważniejsze funkcjemożliwość pracy w pionie i w poziomie różne wersje wyświetlacza (podwieszany, zintegrowany, wolnostojący) czujnik bliskości końca papieru
Ładowarka samochodowabrak

Podobne produkty

1 550,00 zł 1 600,00 zł
Kasa fiskalna online DATECS WP-50 to urządzenie zaprojektowane do pracy mobilnej i stacjonarnej. To najmniejsza kasa w naszej ofercie wyposażona w wydajną baterię litowo-polimerową.Ergonomię pracy zapewnia gumowany spód obudowy gwarantujący pewny uchwyt kasy. Natomiast system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ” sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze...

1 800,00 zł
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. ELZAB Mini LT ONLINE powstała na bazie konstrukcji kasy serii ELZAB Mini z kopią elektroniczną. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty...

300,00 zł
Duża szuflada kasowa do kas fiskalnych Elzab lub Posnet

699,00 zł
Nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów.

2 150,00 zł
Przed Państwem ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na...

3 300,00 zł
PERFEKCJA ZAMKNIĘTA W KOSTCE Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie...

3 200,00 zł
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.

2 100,00 zł
Kasa ELZAB Jota ONLINE BT/ WiFi to niezawodna kasa fiskalna wyposażona w trwałą klawiaturę mechaniczną oraz 4-liniowy wyświetlacz kasjera. Konstrukcja oparta o sprawdzone, zaawansowane rozwiązania systemowe modelu ELZAB Jota z kopią elektroniczną.

1 500,00 zł
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

2 499,00 zł
Neo Online to nowoczesny system kasowy stworzony przez polską firmę Posnet. Jest to uniwersalne urządzenie, które z powodzeniem sprawdzi się zarówno w małych punktach handlowych jak i w dużych sieciach sklepów.

1 930,00 zł
Revo Online to zaawansowany system kasy fiskalnej dostarczany przez firmę Posnet. Ta innowacyjna kasa łączy funkcjonalność tradycyjnej kasy z nowoczesną technologią, oferując wiele zalet dla przedsiębiorstw.

1 700,00 zł
Kasa fiskalna mobilna online od Posnet to innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą działać sprawnie i mobilnie. Urządzenie pozwala na wystawienie paragonów fiskalnych z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy posiadać urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS oraz zainstalowaną aplikację mobilną Posnet Mobile Online.

1 890,00 zł
Kasa fiskalna Bingo Max Online od Posnet to zaawansowane rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Urządzenie jest wyposażone w moduł WiFi i modem GPRS, co umożliwia komunikację z CRK bezprzewodowo przez internet lub sieć GSM.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna Thermal XL2 Online od Posnet to nowoczesne, funkcjonalne i wydajne urządzenie dla biznesów, które zapewnia czyste wydruki, posiada szeroki wybór interfejsów, możliwość drukowania raportów na odległość, łatwą wymianę paska oraz niskie zużycie energii.

3 565,77 zł
Drukarka fiskalna THERMAL A XL2 to zaawansowane urządzenie termiczne o wysokiej jakości druku, funkcji online, łatwości w konserwacji i obsłudze, oraz wygodnym dostępie do mechanizmu drukującego.

2 850,00 zł
TEMU ONLINE to zaawansowana drukarka fiskalna od Posnet, zapewniająca obsługę transakcji online, szybki mechanizm drukujący, łatwą obsługę, łatwą konfigurację, wysoką jakość wydruku oraz poprawność procesów sprzedażowych.

2 590,00 zł
Nowoczesna drukarka fiskalna dedykowana dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online. Dzięki technologii online zapewnia bieżącą synchronizację danych sprzedażowych między urządzeniem a systemem POS, co zwiększa bezpieczeństwo i dokładność operacji sprzedażowych. Urządzenie umożliwia drukowanie paragonów fiskalnych, faktur VAT i innych dokumentów...

3 600,00 zł
Thermal hxOnline to drukarka termiczna POSNET, idealna do drukowania faktur, rachunków i paragonów fiskalnych w wysokiej jakości. Ma pamięć masową, funkcję automatycznego obcinania papieru oraz umożliwia dostosowanie rozmiaru czcionki i dodanie logo na wydruku. Jest ekonomiczna i energooszczędna, idealna w handlu i gastronomii.

3 600,00 zł
Drukarka termiczna POSNET Thermal HD Bileterka to wydajne urządzenie do drukowania biletów komunikacyjnych. Wykorzystuje technologię termiczną, oferuje funkcje dostosowania rozmiaru tekstu i drukowania w 64 kolorach. Jest łatwa w obsłudze, lekka, kompaktowa i energooszczędna.